Weekend snaps #2

Beauty Wishes

beautywishes.jpg
Forleden faldt jeg over det her indlæg på Marie Thomsens blog og blev helt forelsket i den fine silkemaske. Rejser til New York om lidt og masken er nok mit største ønske på en 7 timers flyvetur. Derudover fandt jeg et par andre beauty wishes til en flyvetur – Tromborgs Hand Sanatizer (som Marie også skriver om her), Malin + Goetz lip moisturizer til tørre flylæber og Mario Badescu Herbal Serum til at friske huden op efter al den tørre luft.

Some beauty wishes for my next flight!

Holistic Silk Mask from BarnholdtsTromborgs Hand SanatizerMalin + Goetz lip moisturizer from Untold SecretzMario Badescu Herbal Serum from Beauty Hero.

Ingen kommentarer endnu

Der er endnu ingen kommentarer til indlægget. Hvis du synes indlægget er interessant, så vær den første til at kommentere på indlægget.

Skriv en kommentar

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

 

Næste indlæg

Weekend snaps #2